هوشا سافت

    کنترلر های جدید کنسول بازی Xbox one

دسته بندی : اخبار فن آوری اطلاعات

مایکروسافت کنترلر های جدیدی برای کنسول بازی Xbox one طراحی کرده تا به افرادی که دچار کم توانی یا ناتوانی هستند دسترسی بیشتری برای بازی کردن بدهد.

مایکروسافت کنترلر های جدید box X را طراحی وبه بازار عرضه کرده است. این کنترلر ها با قیمتی بیش از 100 دلار به فروش می رسند.

 

این کنترلر ها برای افرادی که یک دست دارند ، کسانی که عدم توانایی در کنترل مناسب کنترلر ها دارند و یا دست ندارند طراحی شده است.مایکوسافت تخمین میزند که بیش از 1 میلیارد نفر در دنیا دچار انواع مختلف ناتوانی ها هستند که این گیم پد برای آنها طراحی شده است و به هیچ وجه  شبیه کنترلر های سنتی نیست. این گیم پد طوری طراحی شده که حتی قابل استفاده با پا باشد.مایکروسافت کنترلر های جدید box X را طراحی وبه بازار عرضه کرده است. این کنترلر ها با قیمتی بیش از 100 دلار به فروش می رسند.

 

این کنترلر ها برای افرادی که یک دست دارند ، کسانی که عدم توانایی در کنترل مناسب کنترلر ها دارند و یا دست ندارند طراحی شده است.مایکوسافت تخمین میزند که بیش از 1 میلیارد نفر در دنیا دچار انواع مختلف ناتوانی ها هستند که این گیم پد برای آنها طراحی شده است و به هیچ وجه  شبیه کنترلر های سنتی نیست. این گیم پد طوری طراحی شده که حتی قابل استفاده با پا باشد.
توسعه دهندگان ایکس باکس بیان کردند که این تنها محصول آنها برای افراد با توانایی های محدود نخواهد بود بلکه این انقلابی در عرصه کنسول ها است و محصولات بیش تری در این زمینه تولید خواهد شد.ترجمه از دانشوران سرمد

تعداد بازدید :  746 تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ برابر است با 2018/07/21

بازگشت