هوشا سافت

محصولات

نرم افزار حسابداري بر مبناي تعهدي هوشا

نرم افزار حسابداري بر مبناي تعهدي هوشا يکي از نرم افزارهاي پرطرفدار و پر کاربر هوشاست که در مورد استقبال طيف وسيعي از مشتريان قرار دارد.نرم افزار حسابداري بر مبناي تعهدي هوش در در دونسخه يکي براي بخش عمومي و بر مبتاي دستورالعمل هاي حسابداري تعهدي بخش عمومي و دستورالعمل هاي اداره کل تمرکز و تلفيق حسابهاي وزارت داريي است که پاسخگوي نيازهاي طيف متنوع دستگاههاي اجرايي بخش دولتي است که ملزم به ارائه صورتحساب الکترونيکي طبق پروتکل سناما(سامانه نظارت آني معاونت نظارتا مالي) مي باشند.نسخه ديگري از نرم افزار حسابداري بر مبناي تعهدي مورد استفاده بخش هاي وسيعي از شهرداريها،شرکت هاي دولتي و شبه دولتي وبازرگاني است تا بتوانند به ساده ترين و دقيق ترين شکل ممکن بتوانند حسابداري تعهدي را در چارچوب استانداردها و دستورالعمل ها پياده سازي نمايند.

80%

میزان رضایت مشتری ، محصولی بی نظیر و کاربردی

اطلاعات بیشتر

آخرین اخبار

دسته بندی : اخبار نرم افزاری هوشا ۱۳۹۷/۱۱/۱۳


تقدیر یکی از همکاران واحد پشتیبانی توسط یکی از مشتریان ارجمند
  • اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان یکی از مشتریان قدیمی هوشا است. خوشحالیم که اعزام اخیر و تلاش همکار واحد پشتیبانی هوشا مورد توجه و تقدیر مدیریت محترم نوسازی مدارس هرمزگان قرار گرفته است.

دسته بندی : اخبار مشتریان هوشا ۱۳۹۷/۱۱/۳


تنطیم حساب نوسازی مدارس آذربایجان غربی یکی از برترین های استان...
  • اداره کل نوسازی مدارس استان آذربایجان غربی که استفاده کننده نرم افزار حسابداری تعهدی هوشا می باشد، در بین دستگاههای اجرایی برتر استان در تنظیم حساب قرار گرفت. نرم افزاری هوشا این موفقیت را به سرکار خانم خاتم نژاد و همه همکاران تبریک می گوید

دسته بندی : اخبار فن آوری اطلاعات ۱۳۹۷/۰۹/۸


برگزاری مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در...
  • ر رویدادهای ICT Challenge که توسط دانشگاه صنعتی شریف و شرکت آریا راد شریف برگزار می شود مسابقاتی به منظور شناسایی افراد توانمند جویای کار و ورود این افراد به بازار کار اجرا می گردد.رویدادهای حوزه برنامه نویسی سال جاری در آذر تا اسفند ماه برگزار خواهند شد.

دسته بندی : اخبار فن آوری اطلاعات ۱۳۹۷/۰۹/۶


نمایشگر های حفره دار سامسونگ
  • سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان خود نسل جدیدی از نمایشگرهای موبایل با حفره ای در لبه فوقانی را معرفی کرد که امکان تعبیه دوربین سلفی زیر پنل را فراهم می کنند. این نمایشگرها بسته به مکان و شکل حفره در چند دسته جای می گیرند و بر اساس شایعات فعلی مدل «اینفین